Home

Zie, Ik leg in Sion een uitersten Hoeksteen, Die uitverkoren en dierbaar is;

1 Petrus 2 vers 6a


Welkom op de website van onze gemeente

 

Actueel: Kerkdiensten en Corona                                Meeluisteren via kerkdienstgemist.nl  

Wilt u meer over ons weten, wat wij geloven of over het verloop van een kerkdienst? Kijk dan verder op de website of neem contact met ons op.

Ons kerkgebouw staat sinds 2003 aan de Laan van Leeuwenstein 10 te Geldermalsen. Boven de hoofdingang staat ook de naam van de kerk: ‘Bethelkerk’. ‘Bethel’ betekent: ‘Huis van God’. Hiermee laten wij zien dat we ons afhankelijk weten van God. In de diensten staat ook het Woord van God, de Bijbel, centraal. De tekst bovenaan de website is ook een stukje uit de Bijbel.

Bent u geen lid, maar wilt u informatie over (het bezoeken van) onze kerkdiensten, of wilt u een dienst meeluisteren? Neem ook dan gerust Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. met ons op! 

 

Extra informatie

Actueel  

Kerktijden

Kerkgebouw Bethelkerk

Gereformeerde Gemeente Tricht-Geldermalsen

Laan van Leeuwenstein 10

4191 NB Geldermalsen

0345 582409

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.